Pomáhám druhým vyznat se v sobě a pocítit sebe sama.

emocích a energiích, které je blokují. Pomáhám jim nacházet, chápat a propouštět příčiny z minulosti, ať už jde o jejich současný život, rodové linie nebo karmické a další dimenze. 

Pomáhám lidem se uvolnit a říci o sobě cokoliv v absolutním bezpečí a tím léčit svá zranění s láskou a propustit strachy a další démony ze svého systému.

 

Poskytuji láskyplné přijetí a prostor, kde se lidé spojují sami se sebou a dívají se hluboko do svého vnitřního nastavení a přetvářejí sami sebe a tedy i své vztahy a svůj svět a svůj život. 

 

Nechávám se vést přítomností, někdy si jen povídáme, jindy terapeuticky pracujeme, konstelujeme, necháme vzniknout rituál, ptáme se krystalů, meditujeme.

Ráda sdílím energetické a dechové techniky a meditace, které pomáhají harmonickému souladu duše a těla a vedou k prožitkům osvícení a vtělení božího světla do buněčné struktury našeho těla a nastavení nové úrovně imunity.  

 

Ráda se dělím i o své zkušenosti spirituální. Procházím hlubokou duchovní transformací a provádím ty, kteří kráčí po této požehnané cestě nutnými zkouškami a úskalími na dosud jim neznámé úrovně vědomí.

Miluji sdílení probuzené tvorby v 5D energiích Nového světa... načítání silových zvířat a napojení se na vědomé entity, včetně Gaii a světelných průvodců. 

Vedu sebe i své okolí k vědomému životu v realitě, protože pravda je to, co každou vteřinu žijeme, ne to, co si myslíme.

Moje zásady a kréda: 

Pokud se se mnou setkáte, Náhody neexistují. 

Vy pečujete sami o sebe a já napomáhám tomuto procesu svou přítomností. I když vás cítím nebo se vás dotýkám, nevstupuji do vašich energií. 

Každý jsme jiný a proto nemá smysl, abych vám cokoliv vnucovala. Společně hledáme vaši unikátní cestu. 

Sama jsem prošla mnoha metodami a studovala systémy, které mi daly poznat a procítit struktury našeho fungování. Pracuju ale čistě intuitivně a spolu vždy tvoříme unikátní přítomnost bytí.

Ticho, klid, uvolnění, vzájemná důvěra a kontakt našich duší a očí jsou důležitou součástí setkání.  

Soucítím. Popisuji, co cítím a vidím, nikdy druhé nesoudím. Chovám se k druhým tak, jak bych se chovala sama k sobě, tedy v lásce a pravdě.

Zodpovědnost za uvědomnění, uzdravení či změnu máte vy, já to za vás zařídit nemohu, nejsem vy. Za vědomý průběh sezení (či procházky) zodpovídám já.

Po našem setkání jsem vám bezplatně k dispozici na telefonu i mailu k doladění a ukotvení prožitku sezení. 

 

Děkuju Bohu, že existuje slovo Nevím. Otevírá totiž prostor k tomu, aby k nám možnost vědění vůbec přišla.

Nejsem guru a nevím všechno a už jsem si ujasnila, že to ani vědět nechci :-) a ctím pravidlo, že každý jdeme po svých sám a pokud možno se vzájemně nenosíme na zádech. Zato setkávat se můžeme plně a hluboce, až si naše duše sladí vibrace a naše oči propojí vesmír za nimi.

Stejně jako jasnocítění a intuice je pro mě důležitá struktura. Načetla jsem nespočet obrazů a příběhů ve svém podvědomí, prošla jsem mnoho svých reinkarnací, včetně těch zasvěcených kněžství a magii a vyhodilo mě to konečně plně na břeh přítomnosti. Miluju sebe a svůj život tady a teď se všemi situacemi a možnostmi volit reakci na ně. Žiju hodně uvnitř sebe, v klidu, tichu a míru, v srdci cítím království nebeské.

 

 

Pravda je to, co každou vteřinu žijeme, ne to, co si myslíme. Náš život je tím největším dobrodružstvím, jaké můžeme prožít. 

sebeléčení

konzultace spirituálního vývoje

rituál přijetí svých stínů

rituál čištění vztahů

jak procházet emocemi

kristovo vědomí 

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon