Nech se vést...

srdcem

vnitřním hlasem

duší

zdrojem

láskou

světlem

intuicí

otevřenou myslí

pocitem

tělem

To, co se nám v životě děje, je pro nás vždycky to nejlepší, i když to tak na první pohled nevypadá. Je o to rozklíčovat tu výzvu.

 

Dokud jsou emoce zdrojem vaší energie, ovládají ony vás. Jste jako hvězda ve vesmíru - plni erupcí, či magmatu a těžko "obyvatelní". Pokud se naučíte emocím nebránit, procházet jimi volně a pozorovat je... proměníte se v obyvatelnou planetu, kde emoce jsou něco jako podnebí nebo počasí. Občas krásně prší, občas uhodí blesk a život na planetě jen kvete. Zdrojem energie není počasí, ale jádro a slunce.

Problémy neexistují, existují pouze situace a naše reakce na ně. Své reakce si můžeme vybrat. 

Život není cesta plná propastí, ale schodiště, kde za schod platí každá naše vědomě prožitá zkušenost. 

Své životy si tvoříme sami svým vnitřním nastavením a toto nastavení lze postupně ladit v každém okamžiku, když víme jak na to.

Většinou existují dvě volby: čistá láska x strach.

Nepříjemné emoce, nemoci a bolesti jsou vibrace minulosti v našem energetickém poli a nebo také průvodní jevy hluboké duchovní transformace.

Existuje jen přítomnost. A v ní umírání starého a zrození nového. V každém okamžiku.

Vnitřní klid a naplňující pocit lásky a štěstí lze zažívat stále, kdy jsme plně napojeni na sebe sama. 

Každá myšlenka a pocit, každý posun v lidském podvědomí se zapisuje do nevědomí planety. Žijeme v době, kdy se naše společné nevědomí vyvíjí tryskovou rychlostí... stojíme na prahu Nové duchovní éry. Naše probouzení se k vědomému životu přepisuje lidské dějiny. Vede nás k citu, zodpovědnosti, autenticitě, k přírodě a k propojení se s matkou Zemí i vesmírným světlem.

Petra Svoboda

Průvodkyně vnitřními světy

Když napíšu "LÁSKA", co to s vámi udělá? Je to pro vás jen kýčovité slovo nebo snad znáte ten pocit napojení na samotnou podstatu bytí? A když napíšu "otevřená mysl", co si pod tím představíte? Právě teď se mi tohle honí hlavou, protože pro mě bylo otevření mé mysli asi nejdobrodružnějším rozhodnutím mého života. Od určitého momentu k sobě nechávám přicházet informace o podstatě svého i našeho bytí, včetně takových, které překračují mé momentální chápání, ale nakonec vždy zapadnou do skládačky, která se z nich poskládá. Vím tedy jen to, co mi přichází a má mysl to ukládá do matrice mé logiky a slov. Upřímně - je to dobrodružná cesta, ale už si život bez téhle navigace, bez možnosti léčit a vytvářet v sobě svůj vnitřní svět neumím představit.

Život v pravdě a lásce je tou největší odvahou i radostíNejvětší odvahou je otevřít se pravdě o sobě sama na hlubších a hlubších úrovních. Určitě jste slyšeli o načítání a léčení vnitřní ženy, muže, dítěte  

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon