Proč se máme setkat?

Téma určujete vy. A nebo to prostě jen tak cítíte, máte takový pocit...

Emoce? Situace? Těžké období?

Pod nánosem emocí existuje vaše pravé Já. Prokopejte se k němu.

Prožíváte intenzivně nepříjemné situace a nevíš proč? Přestaňte se za své emoce stydět, nechte je propuknout a proplout a pozorujte je. Když se s nimi naučíte hrát a strukturovat je, přestanou vás otravovat, brzdit a řídit váš život, kazit vám vztahy. Ty nepříjemné vyčistíte a přetvoříte k obrazu svému. Všechy strachy, vzteky, pláče, deprese a bolestivé stavy lze transformovat. Dám vám mapu a bezpečně vás tvým nánosem provedu. Co vás čeká pak? Let! Tvorba! Radost, láska, otevření se pravdě a pokoře, vzrušující hra a zábava! Nekonečný vnitřní klid a jistota, že vše je, jak má být.

Minulost? Rodové linie?

Rozklíčujte svou minulost a rozlučte se se vším, co vás brzdí, co vás potápí, co vás štve a co vás bolí. 

Rozpleťte uzly vztahů kolem sebe, vztahy s rodiči, prarodiči, sourozenci a kýmkoliv dalším živým či mrtvým, kdo má neblahý vliv na váš život. Nastavte si hranice, pociťte znovu lásku a svobodně se narovnejte. Jednou provždy. Vyčistěte svou duši od všeho, co není vaše. Načtiěte talenty z dávné minulosti svých rodů, načtěte svou ženskou i mužskou linii a pročistěte je tam i zpět.  

Láska? Příběhy tvé duše? 

Napojte se na svůj dech a svůj energetický zdroj. Načtěte své pravé Já, svou jistotu: "Vím, kdo jsem a proč tu jsem." Poznejte své vnitřní démony a zjisti, že jste to vy, kdo určuje, zda mají ve vašem životě místo. Vyprovoďte je, rozpusťte je, vyhrajte hru. Pak uvidíte nekonečnou lásku, z níž je vaše duše utkaná.

 

Milujte se a nechte se milovat. A nechte se jen vést svou autenticitou, svým přirozeným já, i když bude nejprve křehké.. ono vyroste. Najdete v sobě tolik pokladů, až vám to vžene slzy do očí.

Pociťte dokonalost všehomíra, moc přírody, zázrak života na planetě Zemi i principy vesmíru, života a vůbec. Ocitněte se v meziprostoru uvnitř atomů z nichž jsme stvořeni, ochutnejte zážitek "všeho" tady a teď, moc přítomnosti.

Transformace? Seberealizace?

Dějí se nám věci, která se nám nikdy dříve neděly. Jsme tlačeni k pravdě o sobě samých a jsme tlačeni k tomu, aby nás život dával hluboký smysl. Jsme často nuceni ke změnám a je jich mnohem více než dříve. Dá se to přirovnat k vysokým vlnám, po nichž je dobré se naučit surfovat, jinak se ocitneme pod vodou a je těžké se hrabat ven. Existují nové návody a techniky, jak se znova nadechnout nad hladinou a jak najít klidnější vody. Každá změna v životě nás vede za lepším, pokud jí procházíme vědomě, tedy otevřeni hluboké pravdě.

Žijeme v době velké transformace lidstva a načítání nových fascinujících schopností lidského nitra. Tohle už není "ezoterika", to je obří kvantová vlna duchovního probuzení a všichni jsme její součástí.

Starý nefunkční svět zaniká v chaosu a zároveň se rodí nový a ten má nová pravidla.

I v nás se loučí staré struktury a vzorce a někdy to dost bolí. Zároveň se o slovo hlásí probuzený život, v němž se cesta od myšlenky k manifestaci v realitě stále zkracuje. Pokud jsou naše myšlenky negativní, pošlou nás pod vodu. Pokud žijeme plně napojeni, žijeme v době láskyplné magie, doslova na prahu ráje. Je maximálně důležité si právě teď vybrat! A to nejen pro tebe, ale pro celou společnost.

Nový svět ? Hojnost? 

Říká se mu 5D realita nebo Svatá jednota. Jak v něm fungovat? Učíme se každým dnem, je to čerstvé a nikdo neví, co nás přesně čeká. V novém magickém světě, který se nám teď, v roce 2018 právě otevírá, neexistují pochybnosti ani chyby. Dokonce ani zkušenosti, tedy situace, kterými musíme projít, abychom něco pochopili. Žijeme-li vědomě a probuzeni, jsme vedeni po své cestě čistě, jasnovnímáním, telepatií a napojením na vše, co nás obklopuje. Život je hrou, která se odehrává každou vteřinu zas a znova. Je magickou, láskyplnou tvorbou, fatálně reálnou, banálně hravou, je vzrušující existencí, v níž vše běží v dokonalém souladu. 

Napojení? Tělo? 

Jediné, co potřebujete k vnitřnímu uzdravení, léčení bolestí a duchovní transformaci je sebedůvěra, intuice a cit. Máte je, Posloucháte sami sebe? Umíte je trénovat v těch nejbanálnějších situacích? Víte, že nejlépe rozhoduje o tvém životě tvé srdce a tělo a že hlava má být ideálně jen osvíceným pozorovatelem? Dáváte své intuici důvěru? Jste na ni napojeni? Přišel čas!

I se svým tělem lze vstoupit v intuitivní vztah, jako když se matka obrací ke svým dětem, můžete se obrátit ke svým orgánům a nejrůznějšími metodami si s nimi vyříkat potřebné, léčit je a hýčkat. Zažít, jak tělo okamžitě reaguje na vaši duševní práci.

Dále se vám bude hodit funkční vnitřní mapa, ať už cestujete jakoukoliv dimenzí svého nitra ke svému zdroji, ke svým pravým domovům a svým Já. Co ještě se hodí? Odvaha objevit sám sebe, schopnost pozorovat se v pravdě a s láskou a také schopnost sklízet plody vědomých prožitků hned teď a tady. 

Zázrak na planetě Zemi

V životě neexistují propasti. Jsou jenom schody a každý vede výš. Pokud to takto vidíme, náš život je tu pro nás. My sami si svým vědomím totiž tvoříme pravidla svého subjektivního světa. Naše nitro se pak zobrazuje i všude kolem nás. "Řešíme-li se" jsme ve fázi těžkých situací, terapií, sebepoznávání... je důležité si zároveň uvědomit, že ruku v ruce s tím jde i život sám - přímá tvorba toho, co opravdu chceme, kdo jsme. Přece to všechno pro sebe děláme, abychom ŽILI.

Naše vnitřní proměny a plné prožitky se ve společném nevědomí lidstva sčítají a zvyšují energetické vibrace planety. Procházíme zázračnou transformací lidského vědomí, objevujeme sami sebe jako světelné bytosti v lidském těle a učíme se svou světelnost žít. Bohudíky je nás čím dál vícs a můžeme spolu svou cestu sdílet a ujišťovat se, že jsme se nezbláznili a že se nám tyto hluboké vnitřní procesy opravdu dějí.  

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon