Jmenuji se Petra Svoboda a jsem průvodkyně nitrem. Provázím ženy, muže a děti jejich náročnými emočními stavy, situacemi a reálnými i vnitřními příběhy.

Napomáhám procesům vnitřní očisty a znovunalezení sebe sama v pravdě v daném okamžiku. Provádím jemnocitlivě a vědomě životními výzvami a změnami.

 

Otevírám lidem možnost dotknout se znovu svého živého srdce a začít nanovo a lehce.

 

Společně nacházíme pod těžkostmi života něžný smích, laskavost, soucit a ohromnou sílu a odvahu procházet změnami přirozeně, jasně a čistě. Jít vstříc svému štěstí bez pocitů oběti a manipulací.   

 

Všechno začíná v nás. Za naši situaci nemůžou "oni" ani "on/a" ani ta situace sama. My jsme tvůrci. Někdy je nesmírně těžké to prohlédnout a projít svým temným stínem, rodovou zátěží, karmou nebo slepou skvrnou. A pak přiznáním si a poznáním, že "i toto mohu ve svém životě přijmout a změnit jedině já". Po prozření přichází úleva, svoboda, vnitřní klid a těšení se na nové.

 

Jen my můžeme propustit ze svého života vše, co už nefunguje, otevřít se novému a žít svobodně.

A když jsme v radosti, jsme Radost! To my svou vnitřní proměnou, autenticitou a reálným skutky měníme svět. 

Dávám přednosti prostému setkání s vámi na vaše dané téma, ze kterého v přítomnosti spontánně vyplyne, kudy se naše společné kroky budou ubírat, k jaké průvodcovské nebo terapeutické technice. Svým vnitřním nastavením vám vytvářím bezpečný a posvátný prostor, kde se můžete s důvěrou otevřít a poté vám díky svým zkušenostem pomohu strukturovaně projít, čím je třeba až k rozuzlení, uvědomnění a energetickému přenastavení. 

Jen pro představu, v čem vám můžu být nápomocna,  uvádím tři kategorie své práce. Jejich názvy mi nejlépe zní v angličtině

Sebeléčení a sebečištění 

Posílení, tvorba a záměr

Spiritualita a transformace

Aktuálně: 

10. února 2019  Nedělní konstelace - témata: Já a sebeláska, Já a seberealizace, Já a mé vztahy

16. února Setkání posvátného ženského kruhu Analema 

více na mém Facebooku Petra Svoboda - V nitru je vše

Sezení přes internet skýtají pro tebe možnost setkat se se mnou na dálku, a přesto opravdově. Můžeš se uvelebit ve svém vlastním prostředí a nemusíš jezdit až za mnou. Můžeš touto cestou řešit něco akutního (emoce, nemoce, těžké období) a nebo se domluvit na pravidelném setkávání po dobu jednoho, dvou, či tří měsíců. Pokud chceš mít po ruce průvodkyni, bude mi ctí.

Propojujme se! Učme se kolektivní moudrosti a přijetí ve skupině! Chceš-li se zúčastnit nějaké mé akce, podívej se SEM a nebo se ke mě přidej na Facebooku TADY.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon