vědomě

petra svoboda

láskyplné přijetí

terapeutická podpora

volný průchod emocemi 

 

láska, hranice a vztahy

Sebeléčení - informace nemoci

kdo jsme? Proč tu jsme?

tvorba otevřeného vědomí

konzultace spirituálního vývoje

 

bytí tady a teď

nádech, výdech a meditace

. . .

intuitivní terapeutka 

průvodkyně vnitřními dimenzemi

průvodkyně spirituálním vývojem

Pro naše setkání není podstatné, co umím, ale jak zarezonují naše duše. Čtyři roky jsem se zabývala terapeutickými technikami a strávila jsem s lidmi mnoho času v jejich minulosti, ať už v tomto jejich životě nebo v dalších dimenzích vědomí. "Umím" odblokovat emoce, provázet traumaty, vést regresí, vést sebeuzdravováním... a znovu a znovu zjišťuji, že tyto procesy jsou čím dál přístupnější všem, že čas v současných energiích ztrácí karmickou moc příčiny a důsledku a uvědomnění přichází snáz.  

Není důležitější pracovat na svém seberozvoji než žít. , se , stejně jako ego v nás puká a odchází a my pak pronikáme hlouběji do přítomného okamžiku TADY A TEĎ a můžeme tvořit svobodně Nový svět v dříve nepoznané odvaze a intenzitě.

Každý z nás si vytváří svůj život vnitřním nastavením. Mé otázky ti možná pomůžou poznat, jak funguješ teď a jak fungovat chceš, co je třeba vypnout a co zapnout ve své mysli, jak nastavit přístup k sobě, své vztahy a svou seberealizaci a jak se čím dál více zanořit do báječné horké lázně svého srdce, kterou si nosíme neustále s sebou.

Jsem prostor a jsem soucit.

Jsem bytost, která miluje vše živé a skrze níž je vědomě i nevědomě tvořeno bytí 

Cítím někdy tak jasně do velkých hloubek a bez ohledu na vzdálenost vše, co se v nás a v našem vesmíru odehrává...

A jindy nevím vůbec nic... a vždycky je to tak, jak to má být.​

Žiju všechny barvy svého živoa najednou, zalykám se světlem a učím se milovat temnotu, protože jen tak se ve mě mohou propojit. 

Miluju svůj příběh a jeho tah ke svobodě. A jak jím jdu, krok za krokem, vědomě a fascinovaně docházím k zázračným pointám srdce, které hlava nevymyslí. 

Každý den, každou vteřinu mne prolévají vlny lásky, jsem hluboko v sobě ukotvená ve vnitřním klidu. A nad tím proudí mé emoce ve svém plném barevném spektru. Jsem blažená i zkoušená v přítomnosti. Někdy zářím a jindy si svůj plamen tak tak uchráním, jemně poblikávám a zalezám pod peřinu. Jindy jsem tekoucí lávou zuřící sopky. 

Když ale procházím tunelem proměny, svítím si na cestu a nečekám na světlo na konci. Jdu systematicky skrze obrazy, pocity i bolesti rozechvělým srdcem vpřed a někdy i vzad a pravdu o sobě, i když je tvrdá, vítám jako vysvobození.

Život je pro mě fascinujícím sledem rituálů poznání a čím dál více stavem meditačním, požehnaným, blaženým a radostným v jednotě se všemi bytostmi. Život je dokonalý a svět nepoznatelný... 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon